Svadobný salón

požičiavame svadobné a spoločenské šaty a doplnky

PODMIENKY VYPOŽIČANIE šiat


Rezervujte si skúšku šiat vopred!

Odporúčame sa na skúšku šiat objednať ideálne telefonicky či prípadne e-mailom, vyhnete sa tak čakanie a my sa vám budeme môcť plne venovať. Prijímame aj neobjednané zákazníčky, ale prednosť dávame objednaným.


Ako prebieha skúška?

V priebehu prvej návštevy vám ponúkneme k vyskúšaniu širokú škálu šatu s rôznymi strihy a v rôznych farbách, tak aby ste si vybrali tie pravé. Nasleduje spísanie zmluvy o vypožičaní šiat a zloženie zálohy vo výške 50% výpožičného. Po uhradení sú šaty záväzne rezervované. Dohodneme sa na termín preskúšanie po ktorom vykonáme drobné krajčírske úpravy, ak budú potrebné.


Ako sa pripraviť na skúšku?

Prineste si so sebou obuv, ktorú budete mať vo svadobný deň / na ples, ak nebudete mať vypožičanú od nás. Spodná bielizeň, ktorú budete mať na sebe vo svadobný deň / na ples, aby sme overili nevykukovánie z pod šiat.
Príďte najlepšie bez alebo len s minimálnym make-upom, aby sme zabránili zašpineniu šiat.


Čo je zahrnuté v cene požičovného?

Zapožičanie šiat na 3-5 dní, zvyčajne od piatku do pondelka, avšak je možná akákoľvek individuálna dohoda.
Čistenie bežného znečistenia šiat. Príplatok za mimoriadne znečistené šaty sa rieši individuálne, je však celkom výnimočný a netreba sa ho obávať.
Drobné krajčírske úpravy, v niektorých prípadoch môžeme šaty aj skrátiť.


Vyzdvihnutie svadobných šiat

Vyzdvihnutie šiat prebieha v dohodnutý deň od 13:00 do konca pracovnej doby, ak nie je dohodnuté inak. Svoje svadobné šaty obdržíte pripravené na ramienku, v prepravnom obale a môže ich vyzdvihnúť ktokoľvek, kto bude mať so sebou Vašu nájomnú zmluvu.


Vrátenie požičaných svadobných šiat

Ak nie je dohodnuté inak, vracia sa vypožičané šaty prvý pracovný deň po svadbe (väčšinou v pondelok), a to do 15:00. Neskoršie vrátenie bez predchádzajúcej dohody môže byť spoplatnené, pretože zákazníčka týmto konaním znemožňuje ďalší prenájom šiat.

Toto je vzorový web. Chcete tiež takéto stránky? Objednajte si inPage.